Najlepsze Pokemony Po Aktualizacji

pokemon-go-mewtwo

 

Poniżej przedstawiamy listę 10 najlepszych Pokemonów w odniesieniu do ich statystyk w grze oraz użyteczności w walce.

Top 10 Pokemonów:

10. Exeggutor

Jest to jedyny Pokemon w naszym Top 10 typu grass, co oznacza, że jest najlepszych wyborem aby pokonać Pokemony typu water broniące Gymów. Przy założeniu, że macie takiego z atakiem Zen Headbutt oraz Solar Beam.

pokemon-go-exeggutor

9. Gyarados

Pokemona Gyarados uzyskujemy poprzez ewoluowanie Pokemona Magikarp przy użyciu 400 cukierków. Najlepszy jest z atakiem Dragon Breath oraz Hydro Pump.

pokemon-go-gyarados

8. Blastoise

Blastoise jest jedynym podstawowym Pokemonem na tej liście, gdyż ma wystarczające statystyki defensywne, aby równać się z resztą Pokemonów. Jeżeli posiadacie Blastoise z Water Gun oraz Hydro Pump, macie jednego z najsilniejszych Pokemonów w grze.

pokemon-go-blastoise

7. Arcanine

Najlepszy możliwy Arcanine posiadać powinien ataki Fire Fang oraz Fire Blast. Jest to najlepszy Pokemon dla osób posiadających ogromne ilości growthlite candy. Otrzymujemy go poprzez ewolucję Pokemona Growthlite.

pokemon-go-growthlite

6. Lapras

Jest to najsilniejszy Pokemon w grze typu water, o ile posiadacie następujące ataki: Frost Breath oraz Blizzard. Niektórzy uważają, że jest to trzeci najsilniejszy Pokemon w grze tuż za legendarnymi oraz Dragonitem. Znawcy serii pamiętają go z serii Pokemon Yellow, gdzie otrzymuje się go po pokonaniu Gary’ego w Silph Road co. Building.

pokemon-go-lapras

5. Moltres

Moltres występuje na logo Team Valor oraz jest jednym z trzech Legendarnych Pokemonów ptaków występujących w serii. Osobiście uważamy, że bez problemu pokonałby Snorlaxa, którego wielu wręcz ubóstwia.

pokemon-go-moltres

4. Zapdos

Zapdos występuje na logo Team Instinct oraz jest również jednym z 3 Legendarnych Pokemonów ptaków występujących w grze i to w dodatku najsilniejszym.

pokemon-go-zapdos

3. Mew

Mew dla niektórych jest jednym z najlepszych Pokemonów serii, stwarza wrażenie milutkiego będąc jednocześnie bardzo silnym Pokemonem typu psychic. Dla fanów serii znany jest również z filmu: ,,Pokemon: The First Movie”

pokemon-go-mew

2. Dragonite 

Dragonite jest bardzo silnym Pokemonem, bardzo przydatnym przy wysokim CP (combat power), zwłaszcza, że jest drugim Pokemonem z najwyższym CP. Jeżeli natkniecie się na Gym, który jest przez niego broniony…cóż powodzenia w pokonaniu go, chyba że posiadacie silniejszego Pokemona typu Dragon lub Mewtwo.

pokemon-go-dragonite

1. Mewtwo

Mewtwo jest najsilniejszym Pokemonem wszechczasów i ktokolwiek go posiada jest trenerem nie do powstrzymania. Znany jest między innymi z filmu: ,,Pokemon: The First Movie”. Jest Pokemonem typu psychic, umie mówić, nieźle kopie tyłek oraz ma najwyższe CP w całej grze. Cóż, czego pragnąć więcej?

pokemon-go-mewtwo

Grafika: otakukart.com

 

 

Czy Podobał Ci się Nasz Artykuł?
  • Oceń Artykuł
Sending
User Review
5 (1 vote)

Skomentuj