Najlepsze power banki do gry Pokemon Go

Na przestrzeni ostatnich tygodni wielu miłośników gry Pokemon Go, bijącej obecnie rekordy popularności zarówno w kraju jak i na świecie, przekonało się dosyć boleśnie, że do czerpania maksymalnej przyjemności z rozgrywki nie wystarcza odpowiedniej jakości telefon. Oczywiście, odpowiednia ilość pamięci operacyjnej, duży i czytelny wyświetlacz, czy też wydajny moduł sieciowy są wręcz niezbędne…wszystkie one schodzą jednakże na drugi plan w sytuacji, gdy w naszym urządzeniu przenośnym wyczerpie się bateria. W naszym dzisiejszym artykule dokonamy porównania pięciu najlepszych power banków, które pozwolą uniknąć problemu niewystarczającego naładowania baterii telefonu lub tableta…szczególnie w sytuacji, gdy znajdujemy się nieopodal niezwykle rzadkiego Pokemona!

  1. PQI Power Bank 5200mAh

Najlepsze Power Banki do Pokemon Go - pqi

 

Nasze zestawienie rozpoczynamy od najtańszego, jednakże nadzwyczaj wydajnego power banka oferowanego przez firmę dobrze znaną miłośnikom gadżetów komputerowych, a mianowicie – PQI. Producent proponuje nam niewielkie i wysoce estetyczne urządzenie, którego pojemność wynosi 5200 mAh. Oznacza to, że jeżeli bateria naszego urządzenia przenośnego legitymuje się pojemnością na poziomie 2000 mAh, będziemy w stanie ją naładować dwukrotnie. Fakt ten sprawi, że będziemy w stanie pozostać poza domem o wiele dłużej i eksplorować nowe, nieznane miejsca w poszukiwaniu Pokemonów. Co więcej, nie będziemy także musieli obawiać się uszkodzenia produktu, jako, że jest on wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na jakim poziomie kształtuje się cena produktu od PQI? W chwili obecnej PQI 5200 nabyć można już za mniej niż 60 złotych.

Tutaj można kupić najtaniej:

Ceneo

  1. Huawei AP006

Power-bank-Huawei-AP006

Pozostańmy jeszcze w tematyce power banków o najniższej dostępnej na chwilę obecną pojemności oscylującej w granicach 5000 mAh. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, na tle konkurencji doskonale prezentuje się produkt wprowadzony niedawno na polski rynek przez firmę Huawei. Podana przez producenta pojemność baterii wynosi dokładnie 4800 mAh. Oznacza to, że nasz telefon lub tablet naładujemy przynajmniej raz do pełna, po czym w urządzeniu zostanie jeszcze wystarczająco energii, aby uchronić baterię przed rozładowaniem jeszcze przez kilkanaście minut rozgrywki. Opisywany power bank jest także niezwykle lekki, jako że jego waga to wyłącznie 110 gram. W obudowie znajduje się miejsce na jeden kabel USB, co jest ilością całkowicie wystarczającą, zwłaszcza biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty power banka. Minusem jest jego cena w polskich sklepach, która przekracza 200 złotych. Dysponując jednak takim funduszem, warto się tym produktem zainteresować!

Tutaj można kupić najtaniej:

Ceneo

  1. ADATA PV120

Najlepsze power banki do pokemon go - adata pv120

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu miłośnikowi rozrywki spod znaku Pokemon Go przypadną do gustu najdroższe z dostępnych urządzeń pozwalających na przywrócenie baterii telefonu lub tabletu do stanu pełnego naładowania. Dlatego też prezentujemy naszym czytelnikom jeden z najciekawszych w swojej klasie power banków – ADATA PV120. Produkt ten legitymuje się pojemnością 5100mAh, która to pozwoli nam na całkiem komfortową rozgrywkę. Plusem jest waga urządzenia wynosząca 120g, więc nosząc go w kieszeni lub plecaku zupełnie go nie  odczujemy. Na pochwałę również zasługuje unikatowy design, ognioodporna obudowa oraz dobór eko materiałów przyjaznych środowisku. Cena, jakiej żąda producent za ADATA PV120 to 75 złotych.

Tutaj można kupić najtaniej:

Ceneo

  1. ADATA PV110

Najlepsze power banki do pokemon go - adata pv110

 

Czas przejść do urządzeń o nieco większej pojemności. Wiele telefonów charakteryzuje się bowiem niezwykle wysoką prądożernością, co sprawia, że nawet całonocne ładowanie akumulatora wystarczy miłośnikowi Pokemonów wyłącznie na kilka godzin rozgrywki. Aby maksymalnie wydłużyć ten czas, warto zaopatrzyć się w produkt o nazwie ADATA PV110, którego pojemność wynosi aż 10400mAh, a więc dwa razy więcej niż w przypadku urządzeń znajdujących się na trzech pierwszych miejscach naszego zestawienia. Opisywany power bank pozwoli nam naładować baterię naszego telefonu nawet trzykrotnie, dzięki czemu poszukiwanie stworków znajdujących się w znacznej odległości od naszego miejsca zamieszkania nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu. Za jedyną wadę produktu uznać należy jego relatywnie dużą wagę. Równa się ona niemalże 260 gramom, co w porównaniu z poprzednikami jest wartością odczuwalną. Jak podaje producent, jest to spowodowane zastosowaniem wysoce odpornej na wstrząsy oraz uszkodzenia obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego. Nabywając urządzenie uzyskamy dostęp do aż dwóch gniazd USB. Za nadmieniony power bank zapłacić trzeba około 100 złotych.

Tutaj można kupić najtaniej:

Ceneo

  1. Pineng PN-999

Najlepsze Power Banki do pokemon go - pineng pn999

 

Niniejsze zestawienie postanowiliśmy zamknąć istną perełką dostępną dopiero od niedawna na Polskim rynku. Mowa o Pineng PN-999, power banku legitymującym się pojemnością aż 20000 mAh, dzięki któremu nasze urządzenie mobilne naładować będziemy mogli nawet siedmiokrotnie! Jest to bezsprzecznie osprzęt dla najbardziej zapalonych poszukiwaczy wirtualnych stworków, spędzających z telefonem lub tabletem długie godziny. Produkt wyróżnia się na tle innych nie tylko minimalistycznym designem, ale także zaimplementowanymi dwoma standardowymi portami USB wykorzystywanymi do ładowania urządzeń przenośnych. Pineng PN-999 jest stosunkowo lekki, szczególnie biorąc pod uwagę jego parametry techniczne. Bez etui oraz okablowania, waga power banka to niecałe 450 gramów, co jest wartością jak najbardziej do zaakceptowania. Ostatnią kwestią pozostaje cena, która również nie jest zbyt wygórowana. Wynosi ona bowiem około 170 złotych.

Tutaj można kupić najtaniej:

Ceneo

Wymienione przez nas power banki nie są jedynymi, jakie nabyć można w rodzimych sklepach czy na portalach aukcyjnych, jednakże osobiście uważamy je za najwydajniejsze, najlepiej zaprojektowane oraz pozwalające użytkownikom możliwie najdłużej cieszyć się grą Pokemon Go. Jeżeli nie chcemy, aby niski stan baterii stał się naszym wrogiem numer jeden podczas polowania na urocze stworki, zalecamy zaopatrzenie się w jeden z powyższych power banków – biorąc pod uwagę ich niezbyt wygórowaną cenę, będzie to doskonała inwestycja dla każdego zapalonego trenera Pokemon!

 

Sprawdź również najlepsze telefony do gry pokemon go tutaj

Czy podobał Ci się nasz artykuł?
  • Oceń Artykuł
Sending
User Review
5 (1 vote)

Skomentuj