Pokemon Go Buddy System – Towarzysz Gry

pokemon go buddy system towarzysz

Czy kiedykolwiek marzyliście, aby wybrać się w podróż w poszukiwaniu silnego, legendarnego Pokemona? I to w dodatku z innym Pokemonem jako swoim towarzyszem?

Wasze marzenie niedługo może się spełnić, ponieważ nadchodzi aktualizacja. I to nie byle jaka. Nie będzie to jakiś błachy dodatek typu appraisal. Ta aktualizacja umożliwi Wam podróżowanie w świecie Pokemon Go z innym Pokemonem jako Waszym towarzyszem, tzw. ,,buddy”.

Informacja ta pochodzi od Aeon Lucid, programisty z GitHub, który odnalazł w kodzie źródłowym gry dane na temat nadchodzącego towarzysza.

Z informacji wywnioskować można, że w zależności od rozmiaru Pokemona oraz jego umiejętności np. latania, jego obecność na mapie będzie się objawiała w różny sposób.

Małe Pokemony jak np. Pikachu będą prawdopodobnie na Waszym ramieniu, średnie i duże jak np. Charmeleon i Snorlax będą podążały obok gracza, natomiast latające jak np. Pidgeot będą nad Waszymi głowami.

Odkryty kod źródłowy mówi również o otrzymywaniu Candy wraz ze spacerowaniem z naszym towarzyszem. Dane nie są do końca potwierdzona i nie wiadomo czy będzie to 1 Candy na 1/5/10 km.

Całkiem prawdopodobne jest, że więcej cukierków będzie za zwykłe Pokemony a mniej za rzadkie.

Uważamy, że będzie to na pewno niesamowity dodatek urozmaicający zabawę z Pokemon Go, ponieważ nie tylko nasz ulubiony Pokemon będzie z nami spacerował, ale również będziemy otrzymywali darmowe cukierki!

Czekamy z niecierpliwością!

Skomentuj