Oszczędzajcie Candies na Pokemon Go Gen 2!

Pokemon Go Gen 2 Pokemons

Pamiętamy, że kiedy graliśmy w Pokemon Gold po raz pierwszy jako dzieci, niektóre z naszych ulubionych Pokemonów z Gen 1, było w stanie ewoluować. To było wspaniałe! Teraz, z Pokemon GO, będziemy mogli  ponownie przeżyć swoje dzieciństwo!

Dołącz więc do nas, aby poznać listę Pokemonów, które na chwilę obecną nie mogą ewoluować, ale po wydaniu Pokemon Go Gen2, już taką umiejętność będą posiadać. Lepiej więc zacznijmy oszczędzać swoje Candies!

CROBAT

Pokemon Go Crobat

Wreszcie, recepta na te wszystkie irytujące Zubats! Biorąc natomiast pod uwagę fakt, że w Pokemon Go statystyki prędkości nie są aż tak preferowane, Crobat może nie być taki przydatny w grze. Będący trzecim (i ostatnim) etapem ewolucji, sądzimy że będzie wymagało 100 Candies, aby dokonać skoku z Golbat do Crobat.

BELLOSOM

Pokemon Go Bellosom

Bellossom jest alternatywnym trzecim(i ostatnim) etapem ewolucji dla Glooma, który z kolei sam jest ewolucją dla Oddish. W oryginalnych grach trzeba było dać Gloomowi przedmiot Sun Stone, aby mógł on ewoluować w Bellossom, więc nie jesteśmy pewni, jak to będzie w przypadku Pokemon GO (może to być przypadek jak Eevee?) Ponownie, trzeci etap ewolucji -> prawdopodobnie 100 Candies.

POLITOED

Pokemon Go Politoed

Podobnie jak Bellossom, Politoed jest alternatywnym trzecim (i ostatnim) etapem ewolucji, tym razem Poliwhirla (i Poliwaga). W oryginalnych grach, w celu uzyskania Politoed trzeba było wymienić Poliwhirla posiadającego przedmiot King’s Rock, z innym graczem. W Pokémon GO, jednak nie jesteśmy pewni, z wyjątkiem faktu, że to będzie prawdopodobnie wymagało 100 Candies.

SLOWKING

Pokemon Go Slowking

Podobnie jak Politoed, Slowking otrzymuje się jedynie przez wymianę konkretnego Pokemona posiadającego przedmiot King’s Rock. Tym konkretnym Pokemonem jest, tak zgadliście, Slowpoke. Ponieważ jest on technicznie drugą(i ostatnią) ewolucją, będzie prawdopodobnie wymagał 50 Candies.

STEELIX

Pokemon Go Steelix

Zatrzymajmy się tu na chwilę, by podziwiać niesamowitego Steelixa. Poważnie. Steelix jest drugim (i ostatnim) etapem ewolucji Onixa i otrzymuje się go poprzez wymianę Onixa z przedmiotem Metal Coat. Osobiście uważam, że ewolucja Steelixa będzie wymagać 100 Candies, ale może to być 50 (lub nawet 200, kto wie!)

HITMONTOP

Pokemon Go Hitmontop

Tutaj rzeczy mogą zacząć się trochę komplikować dla graczy, którzy nie są zaznajomieni z Gen 2. Hitmontop jest drugim (i ostatnim) etapem ewolucji Pokemona o nazwie Tyrogue, a jednocześnie Tyrogue nie jest faktycznie Pokemonem Gen 1, Hitmontop jest na tej liście, ponieważ pozostałe dwie ewolucje Tyrogue są Pokemonami Gen1: Hitmonlee i Hitmonchan.

Wierzę, że kiedy Tyrogue (i Hitmontop) zostaną dodane do gry, Hitmonlee i Hitmonchan Candies zamienią się w „Tyrogue” Candies, i będą wykorzystywane do ewoluowania Tyrogue w Hitmontopa.

Dlatego, gromadzenie Hitmonchan i Hitmonlee Candies może pozwolić na ewoluację Tyrogue w Hitmontopa jak tylko Pokemon Go Gen 2 zostanie wydana. Czy to ma sens? Super! 🙂

BLISSEY

Pokemon Go Blissey

Blissey to drugi (i ostatni) etap ewolucji Chansey, a powiem Wam, że jest niesamowitym tankiem. Poważnie, ta dziewczynka może zebrać łomot. Droga do uzyskania Blissey w oryginalnych grach to zwiększenie szczęścia Chansey do pewnego punktu, zdobycie poziomu i wtedy następowała ewolucja. W Pokemon GO jednak, zgadując, będzie to po prostu 100 Candies.

KINGDRA

Pokemon Go Kingdra

Kingdra to trzecia (i ostatnia) faza ewolucji rodziny Horsea / Seadra. W oryginalnych grach, można było go uzyskać tylko poprzez wymianę Seadry posiadającej Dragon Scale. Ponieważ jest to trzecia (i ostatnia) ewolucja, to prawdopodobnie będzie wymagać 100 Candies w Pokemon Go.

SCIZOR

Pokemon Go Scizor

Scizor jest drugim (i ostatnim) etapem ewolucji Scythera. Ciekawostka: Scizor jest jednak słabszą wersją niż Scyther, ponieważ po ewolucji traci ponad 40 punktów w swojej bazowej prędkości a tylko zyskuje 20 w ataku i obronie. W oryginalnych grach, w celu uzyskania Scizora trzeba było wymienić Scythera posiadającego przedmiot Metal Coat. W Pokemon GO, prawdopodobnie wystarczy 50 Candies.

ESPEON

Pokemon Go Espeon

Espeon jest drugim (i ostatnim) etapem ewolucji Eevee, co czyni go Eeveelution. Aby uzyskać Espeon w oryginalnych grach, potrzeba było uzyskać nowy poziom swojego Eevee (o wysokim friendship) w ciągu dnia (lub z Sun Shard w ekwipunku gracza). W Pokémon GO, będzie to prawdopodobnie 25 Candies.

UMBREON

Pokemon Go Umbreon

Podobnie jak Espeon, Umbreon to kolejna druga (i ostatnia) ewolucja dla Eevee. Aby uzyskać Umbreona w oryginalnych grach, wysoce zaprzyjaźniony Eevee musi wbić na kolejny poziom o ósmej w nocy albo z przedmiotem Moon Shard w ekwipunku graczy. Ponieważ jest to Pokémon GO, 25 Candies prawdopodobnie wystarczy.

PORYGON2

Pokemon Go Porygon2

Porygon2 jest drugim etapem ewolucji Porygon i jest jednym dziwnie wyglądającym koleszką. Aby rozwijać Porygona w oryginalnych grach, potrzebny był do handlu taki z przedmiotem o nazwie „Up-Grade”. Ponieważ Porygon2 jest drugim etapem ewolucji, to prawdopodobnie będzie potrzeba 50 Candies w Pokémon GO.

ŹRÓDŁO: Nintendo oraz Pokemongoinformer.com

 

Jest to już pełna lista Pokémonów, które będą ewoluować w Pokemon Go Gen2! Ewolucją którego jesteście najbardziej podekscytowani? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

 

Czy podobał Ci się nasz Artykuł?
  • Oceń Artykuł
Sending
User Review
5 (2 votes)

Skomentuj