Pokemon Go Trade System – Wyciekła Informacja

Pokemon Go Trade System

Pokemon Go Trade System

W warunkach świadczenia usług firmy Niantic po nowej aktualizacji pojawiło się kilka nowych informacji na temat wymiany Pokemonów, czyli Trade System.

“The App permits Account holders to capture and trade virtual items, including but not limited to Pokémon characters or creatures (“Trading Items”) during gameplay.”

Po pierwsze wymieniać będziemy mogli również przedmioty występujące w grze a nie tylko Pokemony. Szczególnie wyrażenie ,,characters or creatures” daje do myślenia, czy oznaczać to będzie wymianę jajek? Jeżeli tak, to wyobraźcie sobie ile mogą być warte jajka 10km!

“You acknowledge that you do not acquire any ownership rights in or to Trading Items and that Trading Items do not have monetary value.“

Po drugie w grę nie będą wchodziły pieniądze! Będziemy mogli wymieniać się przedmiot za przedmiot. Pokecoinsy i pieniądze nie będą brane pod uwagę. Niantic ma oczywiście prawo własności do naszych przedmiotów, ale to akurat jest standardową procedurą.

Warunki świadczenia usług określają również wymianę Pokemonów oraz przedmiotów poprzez inne serwisy.

“You also agree that you will only obtain Trading Items from other Account holders and through means provided by us, and not from or through any third-party platform, exchange, broker, or other mechanism, unless expressly authorized.”

Oznacza to pokrótce tyle, że wymiana poprzez inne serwisy lub usługi może odbywać się jedynie wtedy, gdy będą one autoryzowane przez firmę Niantic.

Miejmy nadzieję, że twórcy gry Pokemon Go szybko zalegalizują najlepsze targowiska, które na pewno zostaną utworzone przez zagorzałych fanów!

 

Skomentuj