Pokemon Sun i Pokemon Moon – Nowe Pokemony

pokemon sun pokemon moon

Firma Pokemon ujawniła kolejne cztery Pokemony, które będą występować w nadchodzących jeszcze w tym roku grach Pokemon Sun i Pokemon Moon. Pisaliśmy o tym tutaj.

Poniżej krótka charakterystyka nowych Pokemonów:

pokemon sun pokemon moon crabrawler

Crabrawler

Typ: Fighting
Crabrawler jest typem boxera, który nienawidzi przegrywać. Znaleźć go można w poblizu budynków, do których przytwierdza się swoimi potężnymi szczypcami lub na terenach leśnych, gdzie szuka swojego ulubionego pożywienia, jagód.

pokemon sun pokemon moon stufful

Stufful

Typ: Normal/Fighting
Stufful może i wygląda na malucha, ale jest niesamowicie silny. Pomimo swojego milutkiego usposobienia, nienawidzi być dotykany i na pewno wystawi pięści w proteście. Ewoluuje w Bewear’a.

pokemon sun pokemon moon sandygast

Sandygast

Typ: Ghost/Ground
Sandygast wyłania się, kiedy szczątki pokonanych Pokemonów pochłaniają piaski a jego przypominające tunel usta potrafią wessać witalność innych Pokemonów oraz ludzi. Sandygast posiada umiejętność Water Companion (jego obrona zwiększa się o dwa punkty, kiedy zostaje zaatakowany atakiem typu Water) Sandygast ewoluuje jako Palossand.

Palossand

Typ: Ghost/Ground
Palossand maskuje się jako zamek z piasku z wystającą łopatą, uważaną jako radar wypatrujący zdobyczy. Niczego nie podejrzewające małe Pokemony wciągane są do ciała Pallosanda poprzez piaszczysty wir.

Jak nowe Pokemony będą rzeczywiście prezentować się w grze możecie sprawdzić na filmiku poniżej:

Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem powyższych gier, możecie zrobić to najtaniej tutaj:

Ceneo Pokemon Sun

Ceneo Pokemon Moon

Skomentuj