Pokemon Go – Kilka Fajnych Tricków + Bonus

pokemon-go-trick

Dzisiaj mamy dla Was kilka fajnych tricków, które pomogą Wam stać się prawdziwymi wymiataczami w grę Pokemon Go.

Na początek:

Jak zdobyć 100 000EXP z jednego Lucky Egg

Chcielibyście zyskiwać poziomy szybciej niż kiedykolwiek myśleliście, że to możliwe? Jak np. 100 000EXP z jednego tylko Lucky Egg?

Jeśli odpowiedzieliście tak na powyższe pytanie to macie szczęście, bo pokażemy Wam mały trick, który użyty prawidłowo, spowoduje szaleństwo levelowania!

Trick jest bardzo prosty – musicie evoluować ogromną ilość takich Pokemonów jak: Pidgeys, Caterpies, Weedles, Rattatas i Zubats przy odpalonym Lucky Egg, natomiast z jedną różnicą w porównaniu do tego jak to robiliście dotychczas. Uważajcie więc, poniżej szczegóły.

Zamiast oglądać każdą animację ewolucji każdego Pokemona (co zajmuje około 20 sekund na ewolucję) należy zamknąć i otworzyć ponownie aplikację Pokemon Go.

Biorąc pod uwagę fakt, że posiadacie telefon wyprodukowany w ciągu ostatnich 3 lat, powinniście być szybsi niż animacja. Czyli zmniejszycie czas o połowę lub nawet do 1/4 czasu oryginalnej animacji. Reasumując ewoluujecie znacznie więcej Pokemonów na jedno Lucky Egg.

Poniżej jak to wygląda (niestety w języku angielskim, ale sposób dobrze widoczny):

Jako, że trick nie jest super nowy (wiele osób tak od dawna robi), przydatne jest to, że ktoś postanowił to pokazać dokładnie na kanale YouTube.

Osobiście potrafimy zamknąć i otworzyć aplikację z ewolucją Pokemona w 12 sekund, co oznacza, że możemy ewoluować 5 Pokemonów w minutę lub 150 na jedno Lucky Egg. Równa się to 150 000EXP, nieźle co?

Jak wspominaliśmy wcześniej, efektywność tej sztuczki jest uzależniona od jakości posiadanego telefonu. Nowe telefony potrafią otworzyć aplikację w kilka sekund, stare natomiast nawet i w 30, co powoduje, że trick jest bezużyteczny.

Co o tym myślicie? Uważacie, że trick ten jest zgodny z duchem gry czy po prostu nie fair?

Jak rzucać Pokeballe jak BOSS?

Jedną z najbardziej denerwujących rzeczy w Pokemon Go jest nasze uczucie po nieudanym rzucie prawda?

Na szczęście prawdziwi maniacy gry szybko znajdują rozwiązania takich problemów. Przedstawiona poniżej technika nie tylko szybko zwiększy Waszą celność, ale też ułatwi przygodę ze złapaniem ich wszystkich!

  1. Technika L-rzutu – przeciągnij Pokeballa do lewej strony swojego smartfona, po czym przeciągnij go w górę i wypuść będąc na wysokości Pokemona. Sprawdźcie poniższy film:

2. Poniżej również wariant z zakręconym Pokeballem:

Oczywiście powyższy trick może być też wykonany z prawej strony, w zależności którą ręką się posługujecie.

Źródło: Gamepress

 

BONUS

Na deser jeszcze mamy dla Was jedną wiadomość. Istnieje aplikacja, dzięki której możemy sobie potrenować łapanie Pokemonów, tak jak gdyby były one tuż przed nami. Jest to bardzo łatwy w obsłudze symulator, dzięki któremu możemy szlifować swoje umiejętności rzutowe.

Aplikacja jest dostępna jedynie na Androida, jest w 100% darmowa i posiada nieograniczoną ilość Pokeballi do trenowania.

Poniżej filmik jak to wygląda:

 

Aplikacja jest do ściągnięcia TUTAJ

Czy Podobał Ci Się Artykuł?
Sending
User Review
5 (1 vote)

One Response

  1. motoapk hihi 2017-05-01

Skomentuj